Зараз читаєте
Україна вшановує День спротиву окупації Криму

Україна вшановує День спротиву окупації Криму

Україна відзначає День спротиву російській окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній взяв участь у форумі «26-2-14: Війна почалась у Криму», разом з іншими високопосадовцями та громадськими діячами.

Нагадування про початок агресії та спротив окупації

26 лютого Україна відзначає День спротиву російській окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. З цієї нагоди Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній взяв участь у форумі «26-2-14: Війна почалась у Криму». Його Блаженство супроводжував митрополит Сімферопольський і Кримський Климент.

Форум розпочався з відеозвернення Президента України Володимира Зеленського. У відкритті заходу також взяли участь Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, Постійна Представниця Президента України в Автономній Республіці Крим Таміла Ташева, Віцепремʼєр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, Надзвичайний і Повноважний Посол Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Мартін Гарріс, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, українські військовослужбовці та гості.

У своїй промові Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви наголосив на кричущому, цинічному і свідомому порушенні права на свободу совісті та віросповідання в Криму, що стало результатом російської окупації півострова.

Дивитися також

«Кримський Форум 26-2-14» було організовано аби ще раз нагадати та наголосити, що російська агресія проти України розпочалася наприкінці лютого 2014 з окупації Криму і що тільки зі звільненням та реінтеграцією Криму війну буде завершено; що, попри все, наші громадяни в Криму солідаризуються із материковою Україною, чинять спротив та чекають на повернення України; і що зрештою – Україна також чекає та активно бореться за повернення Криму.

ДЖЕРЕЛО

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку