Зараз читаєте
В Тернополі Засвітився Вогонь Миру: Символ Єдності та Світла

В Тернополі Засвітився Вогонь Миру: Символ Єдності та Світла

Пластуни урочисто привезли Вифлеємський вогонь миру до Тернополя- митрополит Нестор Писика радо привітав учасників заходу. Ця традиційна подія, ініційована представниками Пласту, стала символом єдності та миру, даруючи кожному можливість взяти додому тепло та світло духовного світу.

Митрополит Нестор Писик благословив учасників та привітав з важливою духовною подією, яку знову здійснили Пластуни

Митрополит Тернопільський і Кременецький, Нестор Писик радо привітав учасників такої величної духовної події та благословив учасників зустрічі, адже Пластуни урочисто доставили Вифлеємський вогонь миру до міста Тернополя – тепер кожен має можливість взяти додому частинку тепла, світла, миру.

Ініціаторами цієї важливої події стали представники Пласту, які в цьому році взяли вогонь із Софійського собору Києва.

Голова Пласту в області, Дана Гора, та голова Пласту в Тернополі, Василь Цинайко, особисто доставили Вифлеємський вогонь до станиці, де він знайде свій тимчасовий притулок. Це подія, яка набуває особливого значення для громади, адже Вифлеємський вогонь стає символом миру та єдності.

Координаторка акції, Ярина Забчук, поділилася своїми враженнями щодо цього річного заходу, підкреслюючи, що участь у ньому стало вже традиційною подією для Пластунів протягом більш як двох десятиліть.

Дивитися також

“Ми вже понад 20 років беремо участь у цій акції. Дев’ятий рік під час війни стараємось вчасно передавати всім вогонь. Цей Вифлеємський вогонь миру є символом єдності й тепла, яке передаємо по всьому світу, адже акція — міжнародна”, – зазначила Забчук.

Вогонь Миру стає не лише важливою традицією для української громади, а й підкреслює глибокий символізм та сприяє поширенню повідомлення миру та єдності в цей особливий час року.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку