Зараз читаєте
Важлива Зустріч Церкви та Влади: Митрополит Епіфаній обговорив ситуацію в Чернігівській області

Важлива Зустріч Церкви та Влади: Митрополит Епіфаній обговорив ситуацію в Чернігівській області

Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Епіфаній, провів зустріч з очільником Чернігівської обласної військової адміністрації В‘ячеславом Чаусом. Розглянуті актуальні питання, включаючи ситуацію в регіоні та підтримку місцевих громад.

Митрополит Епіфаній та В‘ячеслав Чаус обговорили ситуацію в Чернігівській області та питання підтримки мирного населення

Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви після Божественної літургії, 24 листопада 2023 року, зустрівся з очільником Чернігівської обласної військової адміністрації В‘ячеславом Чаусом.

Блаженнійшого Митрополита Епіфанія супроводжували митрополит Вінницький і Барський Симеон та керуючий єпархією єпископ Чернігівський і Ніжинський Антоній.

У зустрічі також взяла участь директор департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОВА Людмила Замай.

Під час спілкування, зокрема, йшлося про ситуацію в регіоні. Росіяни, які декларують себе православними, регулярно обстрілюють північну частини області, де проживає близько 14 тисяч мирних мешканців.

Окрім того, сторони обговорили питання підтримки місцевих громад, відбудову зруйнованого загарбниками та залучення міжнародної допомоги.

Дивитися також
Розкриття Божої сутності у Трьох Особах

Після зустрічі відбулося покладання квітів до меморіалів, присвячених полеглим воїнам – захисникам України.


Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку