Зараз читаєте
Вічна світлина: Духовна Спадщина Митрополита Мефодія, що лине крізь час та серця

Вічна світлина: Духовна Спадщина Митрополита Мефодія, що лине крізь час та серця

Сьогодні, покриті сльозами спогади, ми вклоняємося Духовному лідеру Української Церкви – Митрополиту Мефодію, який назавжди закарбувався у нашому житті, як проповідник Христової Правди. Той, хто вчив нас вірити в життя після смерті, залишаючи світло своєї віри як вічний путівник нашого духовного шляху.

Згадаймо його з любов’ю та щемом у серцях – 9 років без Великого Духовного Лідера

Серце особливо б’ється сьогодні від спогадів про той день – 24 лютого 2015-го та Блаженнішого Митрополита Мефодія, великого духовного наставника, чий вплив переймає мене й досі, вже дев’ять років після відходу владики. Сьогодні, переглядаючи спільні світлини навертаються синівські сльози, я намагаюсь осягнути той особливий духовний дотик, який залишив на мені, моєму служінню, житті загалом митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви Мефодій.

Він був тим, хто вів мене скрізь глибини віри, відкриваючи світло, що сяяло навіть у найдраматичніших моментах земного життя. Його слова несли з собою не лише розуміння віри в Бога, але й віру в себе, в інших, і в потужність людської душі.

Сьогодні, згадуючи владику, я неохоче повертаюся думками в те страшне місце – лікарняну палату, де я став випадковим свідком його смерті. Мить тому ми розмовляли, раптом погляд владики став холодним і не природнім, серце перестало битись, рука повисла… Але такі видатні особистості, як митрополит Мефодій, не вмирають, вони продовжують жити у наших серцях, пам’яті і сяяти світлом в наших думках. Сьогодні, ми сповнені не лише сумом за відходом Його Блаженства, але й подякою за те, як він наповнював наше життя гармонією віри та любові.

У ці хвилини спогадів і молитов, я віддаю належну шану Великому духівнику і проповіднику Української Церкви, чий вплив на моє життя є пронизаним мудрим вченням і величезним особистим досвідом.

Дивитися також

Автор: Прот. Роман Будзинський

Джерело: Ставропігійна парафія Святих Жон-Мироносиць

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку