Зараз читаєте
Відзначення Великодня в умовах комендантської години в Києві: розклад богослужінь та освячення пасок

Відзначення Великодня в умовах комендантської години в Києві: розклад богослужінь та освячення пасок

Відзначення Великодня в умовах комендантської години: богослужіння, освячення пасок та їх трансляція онлайн

У зв’язку з обмеженнями, пов’язаними з комендантською годиною в більшості регіонів України, цьогоріч відзначення Великодня пройде зі змінами. У Києві віруючі зможуть відвідати храми до початку комендантської години в суботу та переглянути урочисті богослужіння в онлайн-режимі. Організовано також освячення пасок у кафедральних храмах міста. Детальніше про розклад богослужінь та освячення пасок у статті.

Відзначення Великодня в умовах комендантської години: богослужіння, освячення пасок та їх трансляція онлайн

Дорогі брати і сестри! Воєнний час не скасовує світлого свята Великодня, та у зв’язку з комендантською годиною в більшості регіонів нашої країни цьогоріч нам знову доведеться внести певні корективи у його відзначення.

Кияни та гості міста зможуть прийти до храмів у суботу до початку комендантської години та залишитися в храмі на всю ніч до її завершення. Наразі це офіційно підтвердили в КМВА.

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній в Пасхальну ніч очолить у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі урочисті богослужіння: полуношницю, хресний хід, Великодню ранню та Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого. Загалом Богослужіння триватиме з 23:00 до 4:00, а хресний хід розпочнеться о 23:50.

Богослужіння транслюватиметься на офіційних сторінках ПЦУ та Митрополита Епіфанія у Facebook, на YouTube-каналі ПЦУ та в ефірі національного всеукраїнського телемарафону.

А вже в неділю 16 квітня о 6:00 буде звершене перше Пасхальне богослужіння Православної Церкви України в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври, яке очолить виконуючий обовʼязки намісника Лаври архімандрит Авраамій.

Освячення пасок на території Свято-Михайлівського Золотоверхого собору звершуватиметься:

🔸В суботу 15 квітня з 16:00 до 23:00

🔸В неділю 16 квітня з 6:00 до 15:00

Дивитися також

Освячення пасок на території Верхньої Лаври буде звершуватися:

🔸В суботу 15 квітня з 16:00 до 23:00

🔸В неділю 16 квітня з 6:00 до 12:00

Святкуймо разом світле Воскресіння Христове і просімо Господа про Його благословіння та перемогу для України!

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку