Зараз читаєте
Вітання Блаженнішого Митрополита Епіфанія з Днем святих Жінок-Мироносиць

Вітання Блаженнішого Митрополита Епіфанія з Днем святих Жінок-Мироносиць

Сердечно вітаю всіх вірянок та всю нашу Церкву з Днем святих жінок-мироносиць! Цього дня ми акцентуємо увагу на християнках, які завдяки щирій і діяльній вірі в Бога, самовідданій любові й міцності духу служать ближнім і змінюють світ на краще.

У третю неділю після Пасхи ми згадуємо святих жінок-мироносиць: Марію Магдалину, Марію Клеопову, Соломію, Іоанну, Марфу та Марію – сестер праведного Лазаря – й інших вірних Христових послідовниць. Вони до останнього моменту земного життя Сина Божого слідували за Ним та співпереживали Йому під час хресних страждань.

Цих жінок називають мироносицями, бо вони прийшли до гробу Господнього з миром, тобто запашною олією, щоби за юдейським звичаєм намастити тіло померлого Ісуса Христа. Пізнього вечора суботи, як тільки завершився час спокою, вказаний законом Мойсеєвим, вони придбали все необхідне, щоби наступного дня знову послужити Спасителю. Саме любов до Господа спонукала їх зробити те, що в їхніх силах, аби її показати, засвідчити зокрема і такою справою.

Приклад жінок-мироносиць заохочує й надихає багатьох щиро, з любов’ю, самовіддано виявляти свою віру в Бога та творити добрі справи на благо ближньому. Для нас це є натхненна настанова – жити й діяти так само.

У цей день, який є церковним жіночим святом, особисто та від повноти Православної Церкви України вітаю вас, дорогі сестри в Христі! Ви є сучасними посланницями миру й любові. Щодня ви піклуєтеся про своїх рідних і близьких серцю людей. Ви самовіддано здійснюєте своє служіння у храмах та монастирях, у медичних закладах поруч із хворими та біля кордонів нашої держави, захищаючи її незалежність. Де б ви не перебували і ким би не працювали, пам’ятайте, що ваші добрі діяння, які втілюються з християнською любов’ю, бачить Всевишній. Велика вам подяка за те, що, попри різні життєві труднощі, ви продовжуєте бути відданими примноженню добра.

Дивитися також
Сайт резиденції патріарха РПЦ Кирила "благословляє" контрнаступ ЗСУ

Нехай Господь дарує вам довголіття у радості, а приклад жінок-мироносиць надихає вас і надалі нести у світ любов та милосердя.

Джерело: Митрополит Епіфаній

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку