Зараз читаєте
Вітаємо Вселенського Патріарха Варфоломія з нагоди 81 дня народження!

Вітаємо Вселенського Патріарха Варфоломія з нагоди 81 дня народження!

Його Всесвятість Архієпископа Константинополя – Нового Риму і Вселенського Патріарха Варфоломія сердечно вітаємо з 81-им Днем народження!

Від повноти вірних, духовенства та єпископату Православної Церкви України, особисто від себе, з цієї нагоди найперше засвідчую нашу спільну повагу, християнську любов та щиру вдячність Його Всесвятості за все, дотепер зроблене для загального проголошення і утвердження автокефалії Української Православної Церкви. Історичну вагу і надзвичайне значення Томосу про автокефалію нашої Помісної Церкви як для українського народу, так і для повноти Православ’я важко переоцінити.

Вселенським Патріархом і Священним Синодом Матері – Великої Христової Церкви, були усунені давні несправедливості, ухвалені мудрі рішення, які відкрили шлях до подолання тривалих розділень і суперечностей та до утвердження канонічного порядку серед православних в Україні.

Надавши Томос про автокефалію Ви, улюблений у Христі Всесвятійший владико, не полишили нашу давню і апостольську за часом заснування, але і наймолодшу в Диптиху Помісну Церкву, продовжуючи жертовно служити справі її зростання і визнання іншими Церквами-Сестрами. За це Вам доводиться багато терпіти несправедливих і безпідставних звинувачень, навіть сповнених озлоблення словесних нападів від тих, хто хотів би і надалі спиратися у церковних справах на сили світу цього, а не на істину і любов. Однак Ваші численні попередники, серед яких святителі та мученики, не лише надихають Вас своїм прикладом, але і безперестанно моляться перед Престолом Вседержителя за Вашу Всесвятість і Велику Христову Церкву Константинопольську, і до цих молитов додаються прохання за Вас від мільйонів православних по всьому світу, тому ніякі злі та несправедливі задуми Ваших супротивників не мали і не матимуть успіху.

Цього року Україна святкуватиме 30-ліття відновлення своєї державної незалежності. І ми, повнота Православної Церкви України, як і багато людей доброї волі в нашому суспільстві, очікуємо, що у відповідь на висловлене раніше церковне і державне запрошення Ваша Всесвятість зможе прибути до Києва, щоби у молитві та спілкуванні розділити нашу радість. Нехай Господь благословить цю добру справу!

Підносячи за Вас гарячі молитви, бажаємо з нагоди Дня Вашого народження міцного здоров’я, довголіття, многих благословенних літ служіння Вселенському Патріархату і всьому Православ’ю, успіхів у всіх добрих справах.Нехай Триєдиний Бог, Отець, Син і Дух Святий, Якому Ви вірно служите від юності своєї, примножить і щедро подає Вам все для блага!

Дивитися також
Проповідь митр. прот. Романа Будзинського/ Відзначаємо П’ятидесятницю: Святий Дух і віра у житті православної громади

Многії літа, Ваша Всесвятосте!

Джерело Митрополит Епіфаній

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку