Зараз читаєте
Візит Вселенського Патріарха до Кілкіса: Запрошення на Святкування Століття Митрополії

Візит Вселенського Патріарха до Кілкіса: Запрошення на Святкування Століття Митрополії

У понеділок, 20 листопада 2023 р., Вселенський Патріарх Варфоломій відвідав резиденцію Поляніського і Кілкісіосського митрополита разом з Етімом. Мер Кілкіса та однодумці запрошують Вселенського Патріарха на святкування річниці сторіччя їхньої митрополії у вересні наступного року.

Запрошення на Святкування: Кілкіс гостинно відчекує Вселенського Патріарха

У понеділок, 20 листопада 2023 р., митрополит Поляніський і Кілкісіосський пан Варфоломей відвідав резиденцію Вселенського Патріархату разом з Етімом. Пан Дімітріс Кіріакідіс, мер Кілкіса, та їхні однодумці, яких тепло прийняв А.Т. Його Святість Вселенський Патріарх Варфоломій.

Митрополит і мер, висловлюючи бажання благочестивого народу Кілкіса та їхню пошану до Матері-Церкви Константинополя, запросили Вселенського Патріарха відвідати їхнє місто у вересні наступного року, щоб додати до святкових заходів до річниці сторіччя заснування Священної Полянської і Кілкіської Митрополії.

Вселенський Патріарх подякував прп. Митрополит п. Варфоломій і Едим. Меру пану Кіріакідісу за їх люб’язне запрошення, яке він прийняв, і попросив пастора цієї історичної митрополії, однієї з церковних провінцій Вселенського престолу в Греції, так званих «нових країн», передати Патріарше благословення та його батьківські бажання.

від Управління преси та комунікацій

Дивитися також

Фото: Нікос Папахрістоу

Джерело: ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟN ΠΑΤΡΙΑΡΧEION

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку