Зараз читаєте
Зустріч Предстоятеля ПЦУ та Посла Великої Британії: Розмови про Віру, Свободу та Допомогу

Зустріч Предстоятеля ПЦУ та Посла Великої Британії: Розмови про Віру, Свободу та Допомогу

Предстоятель Помісної Української Православної Церкви зустрівся з Послом Великої Британії, де вони висловили підтримку та обговорили найактуальніші теми, включаючи релігійну свободу та допомогу Україні.

Епіфаній та Мартін Гарріс обговорили важливі аспекти релігійних і світських питань українського суспільства

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 21 листопада 2023 року зустрівся у своїй резиденції – Митрополичому домі з Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні паном Мартіном Гаррісом, якого супроводжували співробітники дипломатичної установи.

На початку спілкування йшлося про вшанування 10 річниці Революції Гідності й День Гідності та Свободи, який сьогодні відзначається в Україні.

В контексті цього Предстоятель ПЦУ зазначив, що Україна все ще бореться за свою свободу й незалежність, захищаючись від російських загарбників, тож потребує стійкої підтримки демократичного світу. Також Його Блаженство подякував пану Послу за значну і важливу допомогу, яку уряд та народ Великої Британії надає нашій державі.

Дивитися також

Окрім того, в ході зустрічі сторони обговорили процес становлення помісної Української Православної Церкви, міжконфесійну ситуацію й питання державно-церковних взаємовідносин, зовнішні церковні зв’язки та міжнародну діяльність Православної Церкви України.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку