Зараз читаєте
Зустріч Президента з Радою церков та релігійних організацій

Зустріч Президента з Радою церков та релігійних організацій

18 листопада 2016 року відбулась зустріч Президента України Петра Порошенка з представниками Ради церков та релігійних організацій, як повідомляє Адміністрація Президента України.  Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви Митрополита Макарія (Малетича) не було серед присутніх.

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками Всеукраїнської Ради церков та релігійних організацій подякував за молитву та дії, спрямовані на об’єднання українського народу.

Глава держави зазначив, що цього тижня планувалися масові акції для дестабілізації ситуації всередині України, в тому числі із застосуванням російських грошей та технологій. «Хочу подякувати за мудрість українському народу», – підкреслив Президент. Він додав: «В Біблії сказано, що дім, який розколюється зсередини, не встоїть. І ваше слово та дії, які дозволяють пастві тримати єдність України в ці непрості часи, дуже цінні».

Президент подякував святим отцям та релігійним організаціям за підтримку.

У свою чергу, керівники церков та релігійних організацій зазначили, що роблять все можливе для підтримки України та моляться за єдність українського народу.

Предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зазначив, що Церква не підтримує рухи, спрямовані на дестабілізацію України. «Ми розуміємо, що агресор зброєю Україну вже не візьме, тому зараз хоче зруйнувати Україну зсередини. Наші недалекоглядні політики не розуміють, що вони роблять і що є головним на сьогоднішній день для України. Не кількість місць в парламенті, а зберегти Україну як незалежну державу. Бо якщо не буде, не дай Бог, незалежної держави, то в якому парламенті вони будуть? Який сенс такої боротьби? Всі наші сили, всі сили політиків повинні бути направлені на головне – на збереження Української держави», – підкреслив Патріарх Філарет.

Дивитися також
Президенти України та Польщі вшанували пам'ять жертв війни у Луцьку

Митрополит Київський і всієї України, предстоятель Української православної церкви Московського патріархату Онуфрій підкреслив, що Церква завжди підтримувала цілісність України та єдність українського народу. «Ми будемо робити все для того, щоб це зберігалося і досягалося, щоб негаразди, які ми маємо, були ліквідовані», – зазначив він.

Петро Порошенко також вкотре відзначив важливість створення Єдиної української помісної православної церкви. «І як віруюча людина, і як громадянин молюся і мрію про єдність нашої Церкви», – сказав Глава держави.

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку