Зараз читаєте
21 листопада Церква відзначає Собор архістратига Божого Михаїла та інших небесних сил безплотних – як символ перемоги Добра над злом

21 листопада Церква відзначає Собор архістратига Божого Михаїла та інших небесних сил безплотних – як символ перемоги Добра над злом

Цей день – головне свято на честь ангелів Божих, головним над якими поставлений святий архістратиг Михаїл. Як провідник небесного воїнства, він стоїть на сторожі усіх вірних Богові, захищаючи їх від спокус, обороняючи від духів зла та темряви.

На іконах його часто зображають з полум’яним мечем – на знак того, що він є найпалкішим захисником Божого слова і роду людського.

Звертаючись у молитві до архістратига Божого Михаїла, просімо його про допомогу й заступництво. І він – Господній воєначальник, покровитель Києва та всієї Української землі — не полишить нас у потребі і разом зі своїм небесним воїнством захистить від зла.

Дивитися також
Підтримка захисників: Митрополит Епіфаній вручив мандати військовим капеланам

Небесних Сил Архістратиже, повсякчас молимо тебе ми, недостойні, щоб твоїми молитвами охороняв i покровою духовної твоєї слави захищав нас, що усердно припадаємо до тебе i взиваємо: вiд напастей спасай нас як старшина Небесних Сил.

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2023 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку