Зараз читаєте
Блаженніший митрополит Володимир – добрий пастир української землі

Блаженніший митрополит Володимир – добрий пастир української землі

У день, коли Блаженнішому Митрополиту Володимиру повинно було виповнитись 88 років з часу народження, відбулися поминальні заходи: панахида та урочисте вшанування, висвітлюючи величність та внесок у розвиток православ’я Його Блаженства.

Панахида та вшанування: життя видатного православного митрополита Церкви Христової

Урочисте відкриття меморіального музею Архіпастиря, приурочене до 80-ліття Блаженнішого Митрополита Володимира, відбулося 8 років тому, 23 листопада 2015 року. Музей на вулиці Самійла Кішки, 3А, є особливим місцем, де понад 500 експонатів відтворюють непересічну особистість Владики Володимира.

За цей час музей відвідали високопосадовці різних Помісних Православних Церков, зокрема Константинопольської, Єрусалимської, Румунської, Грузинської, Кіпрської, Елладської, Руської, Польської, Чеських земель та Словаччини. Важливість музею полягає в тому, що він не лише зберігає артефакти, але й стає місцем богослужінь, творчих вечорів, зустрічей та презентацій видань, пов’язаних із життям і трудами Митрополита Володимира.

Сьогодні, в 88-ий день народження Блаженнішого Митрополита Володимира Сабодана, митрополит Олександр Драбинко та Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира вшанували його пам’ять заупокійною панахидою у Спасо-Преображенському соборі м. Києва.

Дивитися також

Докладніше про події та експонати можна дізнатися на сайті музею.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку