Зараз читаєте
Серце Церкви: Увічнення спадщини Митрополита Володимира

Серце Церкви: Увічнення спадщини Митрополита Володимира

Відзначаючи 88 років життя Блаженнішого Володимира, пригадуємо найяскравіші миті його служіння та даруємо подяку за його безмежну любов до людей.

Найяскравіші моменти життя та служіння святителя

Блаженний Життєвий Шлях: 88 років Митрополиту Володимиру

23 листопада 2023 року виповнилося б неймовірне віком 88 років Блаженнішому Володимирові, митрополиту Київському та всієї України. Його життєвий шлях – це невичерпне джерело віри, любові та мудрості для вірян.

Митрополит Володимир, визнаний справжнім пастирем Христової Церкви, залишив щедре зерно віри, надії та любові у серцях тих, хто мав змогу спілкуватися з ним особисто. Кожен, хто переступав поріг його кабінету, храму чи митрополії – відчував увагу та любов, просту людську архієрея. Він вірив у те, що в кожній людині можна побачити образ і подобу Божу, і це вірування робило його взірцем для наслідування.

Митрополит, завжди спрямовуючи свою увагу на добро, переконував, що саме добро породжує добро. Його життя – це приклад відданості вірі, доброти та милосердя.

Дивитися також
Ставропігійна парафія святих Жон-Мироносиць УПЦ(ПЦУ)

Зараз, коли він залишив цей світ, в наших серцях триває вічна та вдячна пам’ять про Його Блаженство митрополита Володимира. Його служіння, його наставницькі слова та невичерпна любов до людей лишається цілющим джерелом натхнення для нас.

Пам’ятаємо Вас, дорогий наш Владико! Ваша духовна спадщина триває, а Ваша любов залишається навіки в наших серцях.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку