Зараз читаєте
“І настане час, коли один скаже: СЛАВА УКРАЇНІ! і мільйони відповідять: ГЕРОЯМ СЛАВА!”

“І настане час, коли один скаже: СЛАВА УКРАЇНІ! і мільйони відповідять: ГЕРОЯМ СЛАВА!”

“І настане час, коли один скаже: СЛАВА УКРАЇНІ! і мільйони відповідять: ГЕРОЯМ СЛАВА!”

На відео видно, як беззбройний український захисник, потрапивши до полону російських загарбників, був розстріляний після того, як вигукнув фразу “Слава Україні!”. Цей акт жорстокості є ще одним прикладом військових злочинів та безглуздя російського режиму, які вони відбілюють через свою пропаганду та міфи. Ми вимагаємо, щоб винні були притягнуті до відповідальності за цей воєнний злочин, і віддаємо дань пам’яті цьому захиснику, який віддав своє життя за свою країну. Слава Україні!

Нове жахливе відео в мережі свідчить про військовий злочин та безглуздість російського режиму.

Недавно в мережі з’явилася жахливий відеозапис, на якому видно, як російські загарбники знищують українського захисника, який потрапив до їх полону. Захисник стоїть беззбройним і курить, коли голос за кадром каже: “Знімай його”. В останні миті свого життя він каже “Слава Україні!”, а потім чутно лунає автоматна черга, і він падає на землю, закривавлений.

Цей акт жорстокості та безглуздя є ще одним прикладом того, як російський режим культивує військові злочини та відбілює їх через свою пропаганду та міфи про “нацистів”. Такі дії не мають ніякого виправдання та свідчать про низький рівень моральності та людяності тих, хто вчинив цей злочин.

Ми вимагаємо, щоб ті, хто вчинив цей воєнний злочин, були притягнуті до відповідальності за свої дії. Ми не можемо дозволити таке безправ’я і знущання над невинними людьми. Нехай пам’ять про цього захисника живе в наших серцях, а його душа знайде спокій у Божій благодаті.

Дивитися також

“І НАСТАНЕ ЧАС, КОЛИ ОДИН СКАЖЕ: СЛАВА УКРАЇНІ! І МІЛЬЙОНИ ВІДПОВІДАТИМУТЬ: ГЕРОЯМ СЛАВА” (Степан Бандера)

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку