Зараз читаєте
КОЛАБОРАНТ ТИХОН-ПЕТРАНЮК/РОСІЙСЬКИЙ АГЕНТ В УКРАЇНСЬКІЙ РЯСІ

КОЛАБОРАНТ ТИХОН-ПЕТРАНЮК/РОСІЙСЬКИЙ АГЕНТ В УКРАЇНСЬКІЙ РЯСІ

2 жовтня 2022 року, у 16-ту Неділю після П’ятидесятниці, після Воздвиження, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон очолив божественну літургію в другому кафедральному храмі Воздвиження Чесного Хреста Господнього м. Тернополя.

У храмі з вітальним словом до правлячого архієрея звернувся настоятель митрофорний протоієрей Димитрій Лисак, який піднісши архіпастирю хреста запросив очолити святкове богослужіння. За літургією владиці співслужили духовенство Тернопільського благочиння.

Після євангельського читання архіпастир звернувся до пастви з повчальним словом проповіді розкривши зміст Євангельського читання про таланти та розповівши про силу Чесного і Животворчого Хреста Господнього. Також владика Тихон закликав не прикопувати даровані Творцем таланти в землю, а використовувати їх, щоб слугували добром для ближніх.

За богослужінням були піднесені особливі молитви за перемогу України над агресором, воїнів-захисників Батьківщини та український народ. По завершенні літургії архієпископ Тихон привітав настоятеля і усіх присутніх з воскресним днем і благословив.

Дивитися також
Молитва за визволення України«Благословіть наш рішучий наступ!»

Джерело: Пресслужба Тернопільської Єпархії ПЦУ

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2023 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку