Зараз читаєте
Моліться дорогі брати і сестри за наших воїнів!

Моліться дорогі брати і сестри за наших воїнів!

Моліться дорогі брати і сестри за наших воїнів!

Стаття закликає до молитов та підтримки українських військових, які захищають Бахмут та інші напрямки від ворожої агресії. Начальник медичної служби розповідає про високе навантаження на медичний персонал і про поранених бійців, які потребують медичної допомоги. Ми всі сьогодні наповнені патріотизмом та любов’ю до ближнього, тож молімось повсякчас за наших!

Любов і підтримка молитвою – найважливіші речі, які ми можемо зробити для наших справжніх героїв.

У Польовому госпіталі в Бахмуті, медики не знають, що таке відпочинок та спокій. Вони працюють нон-стоп, намагаючись врятувати життя пораненим військовослужбовцям, які приїжджають до них з різними травмами та пораненнями. Медики ризикують власним життям, аби врятувати життя наших героїв.

Однак, у ці важкі часи, ми можемо допомогти нашим військовослужбовцям, просто молитися за них. Любов і підтримка – саме те, що наші герої потребують. Кожна молитва – це крапля любові, яка додає сили і надії нашим захисникам. Нехай вони відчувають, що їхній жертовний внесок в долю нашої країни не проходить марно, а є чудовим прикладом патріотизму та любові до своєї Батьківщини.

Також, не забуваймо підтримати наших медиків, які працюють безпосередньо з пораненими військовослужбовцями. Вони заслуговують нашої повної підтримки та подяки за їхню велику роботу та жертовність. Хай Бог благословить наших героїв та наші молитви допоможуть їм у їхній боротьбі за нашу країну.

“Боже мій, Ти є Владика життя і смерті. Звертаюся до Тебе з благанням за моїх братів та сестер, які захищають нашу країну. Збережи їх від небезпеки, оберігай від поранень та душевних травм, наділи міццю і витривалістю в бою.

Дивитися також

Зниспошли їм своє благословіння, нехай їхня відвага та вірність українському народу стануть прикладом для нас усіх. Боже, нехай молитви наших сердець будуть з ними на шляху до перемоги. Амінь.”

Прокрутіть до початку