Зараз читаєте
Молитва перед іконою Божої Матері «Вогневидна Заступниця» 

Молитва перед іконою Божої Матері «Вогневидна Заступниця» 

Пречиста молитва до Матері Боголюбивої для допомоги та захисту від життєвих негараздів

О, Пресвята Владичице! Покажи нам чудотворну милість Твою. Молимо Тебе розчулено, визволи нас від усякого вогню внутрішнього нечистого і скорботи, настави на шлях усякої чесноти і милості, спаси від спокус, бід, хвороб і усякої пошесті згубної, визволи нас від ненависті, наклепів і сварки, від голоду, боягузтва, і смертоносної виразки; подай нам Свою милостиву допомогу на нашому життєвому шляху, щоб не загинути ми.

О, Всемилостива Боголюбива Мати, з твердим сподіванням віддаємо Тобі нашу смиренну молитву! Та не відкидай наших сліз і зітхань, та не забудь за нас у всі дні життя нашого, але завжди перебувай з нами, Твоїм заступництвом і клопотанням у Господа, подай нам відраду, втіху, захист і допомогу, бо ми славимо і величаємо Преблагословенне і Всечесне ім’я Твоє. Амінь.

Пречиста молитва до Матері Боголюбивої для допомоги та захисту від життєвих негараздів

О, Пречиста Владичице Богородице, Мати Боголюбива, Надії нашого спасіння! Поглянь милостиво на нас, стоячих перед Тобою, з вірою, надією і любов’ю поклоняємося пречистому Заступництву Твоєму: прийми наші хвалебні піснеспіви і пролий гарячу Твою молитву і вогонь Материнської Твоєї любові за нас грішних до Господа, щоб простив гріхі наші, спас і помилував нас!

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку