Зараз читаєте
Молитва за Безпеку та Благословення: Батьківська Турбота за Дітей у Війську

Молитва за Безпеку та Благословення: Батьківська Турбота за Дітей у Війську

У день Всесвітнього дня дітей молитви батьків за своїх синів та дочок у військовій службі набувають особливого звучання. Молитва за безпеку, благословення та тепло батьківського серця перетинає відстані, долає випробування та стає невидимим щитом під захистом дітей-воїнів.

Батьки висловлюють слова молитви в час військової служби: щирість надії та захисна сила віри

20 листопада, Всесвітній день дітей, є нагадуванням про важливість та цінність маленьких сердець у нашому житті. Але є часи, коли ці серця, які колись розцвітали у ласкавому та люблячому оточенні, вирушають до військової служби.

Молитва батьків за своїх дітей, які служать у війську, стає тим необхідним мостом, який перетинає відстані, долає тисячі кілометрів та додає силу в часи випробувань. Вона є не лише актом віри, але й виразом найтепліших бажань, охорони і любові.

У цей день, ми згуртовані у молитві, вкладаємо в серця свої найтепліші побажання. “Господи Ісусе Христе, Сину Божий…”, кожне слово молитви – це крапля любові та надії. Батьки, зберігаючи в серцях свої болі та турботи, висловлюють слова, якими моляться за безпеку та благословення для своїх дітей.

Чиїсь діти, що стають сьогодні героями наших днів, несуть важку військову відповідальність. Їхні батьки стають відданими стрільцями великого молитовного батальйону, де кожен образ та слово – це додаткова доза сили в їхньому серці.

Молитва за дітей у війську – це не лише спроба зупинити війну за межами, але і турботливий лист до Бога захистити їх у внутрішньому світі. Бажаємо, щоб вони завжди відчували підтримку, віру та надію.

Ці діти-воїни – це наше майбутнє, і молитва батьків – це невидимий щит, що високо піднімається над їхніми головами. Вона несе слова любові та благословення, щоб кожен їхній день у військовій службі був наповнений силами, миром та здоров’ям.

Молитва батьків за дітей, які служать у війську:

“Не забувайте, люди, навіть на хвилину
Що там, де в очі дивиться війна,
Стоїть чийсь син, чиясь дитина.
Й чого вартує ця зима…”

Дивитися також


Господи Ісусе Христе, Сину Божий, молитвами Пречистої Твоєї Матері вислухай мене, недостойну рабу (або раба, ім’я). Господи, у милостивій владі Твоїй чада мої (імена), помилуй і спаси їх, імені Твого ради. Господи, прости їм усі гріхи вільні і невільні, скоєні ними перед Тобою.

Господи, настав їх на істинний шлях Твоїх заповідей, і розум просвіти світлом Христовим на порятунок душі і зцілення тіла. Господи, благослови їхню службу в армії, на суші, у повітрі і в морі, у дорозі, літанні і плаванні, і на кожному місці Твого володарювання. Господи, збережи їх силою Чесного і Животворчого Хреста Твого під покровом Твоїм святим від кулі, що летить, стріли, меча, вогню, від смертоносної рани, водного потоплення і раптової смерті. Господи, захисти їх від усяких видимих і невидимих ворогів, від усякого лиха, зла, нещасть, зради і полону.

Господи, зціли їх від усякої хвороби і рани, від усякої скверни і полегши їхні душевні страждання. Господи, даруй їм благодать Духа Твого Святого на багато років життя; здоров’я і цнотливості у всякому благочесті та любові, у мирі й однодушності з оточенням їхнім: начальницькими, ближніми і далекими людьми. Господи збільш і зміцни їхні розумові здібності й тілесні сили, здоровими і благополучними поверни їх до рідної домівки. Всеблагий Господи, даруй мені, негідній і грішній рабі (або рабу) Твоїй (ім’я), батьківське благословення на чад моїх (імена) у даний час ранку, дня, ночі, бо Царство Твоє вічне, усесильне і всемогутнє. Амінь.

Джерело – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку