Зараз читаєте
Молитва за Голодомор: Предстоятель автокефальної УПЦ (ПЦУ) вшанував пам’ять жертв

Молитва за Голодомор: Предстоятель автокефальної УПЦ (ПЦУ) вшанував пам’ять жертв

Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви взяв участь у заупокійній молитві біля Пам’ятного знаку, вшановуючи пам’ять жертв Голодомору.

25 листопада 2023 – день спокою душ та заупокійної молитви за мучеників голодомору – український Предстоятель пам’ятає, молиться, сумує разом з українськимнародом

Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви 25 листопада 2023 року, у день пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років, очолив заупокійну молитву біля Пам’ятного знаку поруч зі Свято-Михайлівським Золотоверхим собором.

Разом з Його Блаженством за спокій душ жертв геноциду українського народу молилися намісник Золотоверхої обителі архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Васильківський Єфрем, братія монастиря, викладачі та студенти Київської православної богословської академії.

На завершення заупокійної молитви пам’ять невинних жертв Голодоморів вшанували покладанням запалених лампад.

МОЛИТВА ЗА НЕВИННО ЗАГИБЛИХ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

Господи! Пом’яни душі усіх безвинно загиблих від Голодомору та інших репресій, закатованих та вбитих братів і сестер наших. Подаруй вічний спокій в Твоїх світлих оселях тим, хто пройшов через страшні душевні муки, спостерігаючи за стражданнями власних дітей.

Упокой, Боже, усіх жертв Голодоморів і репресій в оселях з праведними. Прийми, Боже, їхній біль і сльози, пролиті з вірою в Тебе, як мучеництво.

Дивитися також

Святими молитвами загиблих та пам’яттю про них очисти, Господи, нас сьогодні від усілякої байдужості і жорстокосердя, ненависті та нетерпимості. І нехай, Боже, милістю Твоєю подібна біда на нашій землі ніколи не повториться знову.

Амінь.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку