Зараз читаєте
Наталія Шевчук в молитві за жертв голодомору: Слова, що линуть з серця

Наталія Шевчук в молитві за жертв голодомору: Слова, що линуть з серця

Вражаюча молитва та слова пам’яті від Наталії Шевчук занурює нас у глибини віри та сприйняття значущості пам’яті жертв Голодомору. Слова голови ГО виражають силу духу та невгамовну віру в щедрість майбутнього.

Голова ГО ‘Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія’ висловлює думки у день пам’яті великого українського народу

Сьогодні, в останню суботу листопада, серця українців наповнюють туга та пам’ять про трагедію Голодомору-Геноциду 1932-1933 рр. та інших страшних голодів минулого століття.

Голодомори: Трагедія та Виклик
Голодомори – біль нашої історії, де більше не просто статистика загиблих, а крик серця, що зберігає подвиг тих, хто витримав це адське випробування. Прагнення позбавити нашу націю волі зазнало поразки, бо дух українського народу залишався непохитним.

Нинішні Виклики
Сучасні нащадки червоних терористів-рашисти повторюють прагнення своїх попередників, але ми не забуваємо витоків нашої сили – національної ідентичності та гідності.

Молитва за Жертвами
Помолімося за усіх, хто мученицьки віддав своє життя в ті дні. Нехай Господь прийме їх душі, і ми, запалюючи свічку, вшановуємо їхню пам’ять. Нехай це нещастя ніколи не обрушиться на нас знову. Вічная пам’ять усім жертвам Голодомору-Геноциду.

Молитва за мучеників голодомору

Милосердний Боже, приносимо молитву за всі душі, які витратили свої останні сили за колосок хліба. Життя мільйонів зникло під тією невимовною вагою голоду та мученицьких страждань.

Подай їм спокій і вічну пам’ять, бо вони були мучениками несправедливості та злочину геноциду. Нехай їхні жертви стануть лампадою світла нашого відданого шляху, нагадуючи кожному живому про ціну зернятка пшеничного колоска, яка стала синьо-жовтим символом втрат мільйонів життів.

Наповни нас рішучістю не забувати про цей час, про цю багатостраждальну землю, де вартість хліба визначалась вартістю життя. Допоможи нам у вдячності та повазі, навіть в сучасних багатствах, бути вдячними за безцінний дар життя.

Дивитися також

Чорний час голодомору нехай стане для нас вічним нагадуванням про силу людського духу та невгамовну жагу до свободи. З Тобою, в якому немає голоду, а лише обійми любові, складаємо цю молитву пам’яті. Амінь.

З любов’ю та надією,
Наталія Шевчук,
Голова ГО “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія”

Джерело – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку