Зараз читаєте
Митрополит Епіфаній на міжнародній конференції: Захист релігійної свободи та культурної самобутності України

Митрополит Епіфаній на міжнародній конференції: Захист релігійної свободи та культурної самобутності України

Блаженніший Митрополит Київський бере участь у конференції в Празі, де обговорюються релігійна свобода та загрози для України.

Захопливі виступи та важливі обговорення на конференції з релігійної свободи в Празі

Під час міжнародної міністерської конференції з питань свободи релігії та переконань, яка відбулася у Празі, на запрошення Посла Сполучених Штатів Америки у Чеській Республіці пана Біджана Сабета Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній взяв участь у прийнятті для глав делегацій – учасників конференції. Предстоятеля ПЦУ супроводжував заступник голови Управління зовнішніх церковних звʼязків митрополит Білоцерківський Євстратій.

Перед учасниками прийняття – дипломатами, релігійними та громадськими діячами, науковцями – виступили Посол США Біджан Сабет, заступник Державного секретаря США з питань громадської безпеки, демократії та прав людини Узра Зейя та спеціальний представник Державного департаменту США з питань релігійної свободи Рашад Хуссейн.

У своїх виступах вони підкреслили важливість захисту релігійної свободи перед загрозою з боку тоталітарних режимів та терористичних організацій. Зокрема було підкреслено загрозу для релігійної та культурної самобутності України, яку несе російська військова агресія.

Дивитися також

Після офіційних виступів спілкування продовжилося у неформальній атмосфері.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку