Зараз читаєте
Нові митрополити Греції отримали благословення від Вселенського Патріарха перед інтронізацією

Нові митрополити Греції отримали благословення від Вселенського Патріарха перед інтронізацією

У Фанарі 16 листопада 2023 року Вселенський Патріарх особисто зустрівся з митрополитами, які скоро стануть пасторами в різних регіонах Греції. Ця подія передує їхнім урочистим інтронізаціям.

Святковий момент у Фанарі: Варфоломій вручив благословення новим пастирям перед важливими обов’язками

У Вселенському Патріархаті новообраним Митрополитам Солуну, Парамитії та Флоріни вручили благословення перед інтронізацією. Публікація від 16/11/2023.

Сьогодні, у четвер, 16 листопада 2023 року, Митрополити Халкиди, Істії та Північних Спорадів к. Хрисостом, Сервії та Козані к. Павло, Елассони к. Харитон та Гортинії та Мегалополі к. Нікіфор, а також новообраним Митрополитам Солуну к. Філотею, Парамитії, Філіат та Гіромеріу к. Серапіону, та Флоріни, Пресп та Еордії к. Єриней, разом із Теофіл. Єпископами Скопелосу к. Нікіфором та Амфіполії к. Христофором, відвідали Сидіння Вселенського Патріархату.

Високопреосвященний Патріарх грецький Варфоломій, оточений членами Святого і Соборного Синоду, який збирається у Фанарі в рамках регулярних робочих сесій на листопад, сердечно прийняв новозранених Єпископів з Греції в Тронній Залі.

Нові Пастухи трьох історичних Митрополій, що входять до церковних округів Вселенського Престолу, так званих “Нових Земель”, перед своєю інтронізацією звернулися і отримали благословення від Вселенського Патріарха.

Крім того, Митрополит Халкиди к. Хрисостом представив Патріарху новообраного асистента свого єпископа Скопелосу к. Нікодима, спіродженого Єпископа Гортинії та Мегалополі к. Нікіфора, а Митрополит Козані к. Павло представив свого новообраного асистента – єпископа Амфіполії к. Христофора.

Вселенський Патріарх висловив їм вітання з гідною обранням, подарував первосвященицький дар та побажав ігуменам продуктивного пастирського служіння.

Дивитися також

Після цього вони спільно обідали в Патріаршій їдальні.

Відділ преси та зв’язку із громадськістю
Фото: Нікос Папахрісту

Джерело: ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟN ΠΑΤΡΙΑΡΧEION

© 2015-2023 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку