Зараз читаєте
Об’єднані в Святій Молитві: Покров та День захисників України

Об’єднані в Святій Молитві: Покров та День захисників України

Стаття відзначає особливе свято Покрова Богородиці та День захисників України, підкреслюючи важливість об’єднання в молитві та вшануванні полеглих Героїв для майбутнього України.

Свято Покрова Богородиці і День Героїв: Спільна молитва за Україну

Сьогоднішє свято Покрова Богородиці особливе. Вперше ми відзначаємо його 1 жовтня, так буде і надалі. Вперше також День захисників України відзначаємо 1 жовтня, і вперше – всеукраїнською хвилиною мовчання, на знак глибокої шани нашим полеглим новітнім Героям, які віддали свої життя за волю й незалежність України. Світла і вічна їм пам՚ять.

У свято Покрова Пресвятої Богородиці піднесімо сердечні молитви до нашої Небесної Захисниці, щоби Вона покрила нас і цілу Україну від усякого зла чесним Її омофором! Піднесімо наші молитви за кожного захисника і захисницю Батьківщини, за кожну матір новітнього Героя, за усі родини військовослужбовців, їхніх дружин, дітей – за кожного і кожну.

Дивитися також
Президент Володимир Зеленський пропонує змінити дати трьох свят в Україні

Український народ здавна по-особливому шанує Божу Матір, відчуває Її захист і молитовний покров. Понад тисячоліття височіє у центрі нашої столиці Свята Софія, де ми бачимо молитовно піднесені руки Богородиці Оранти, Яка, як Нерушима Стіна, предстоїть у молитві перед Сином Своїм, нашим Спасителем, підносячи прохання про людей, які страждають, про захист потребуючих, про оборону життя і правди. Ми знаємо, що правда – на нашому боці, а тому віримо в перемогу над ворогом. Пресвята Богородице, допомагай нам!

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку