Зараз читаєте
Серце України Кров’ю: Жахливий Військовий Напад у Харкові

Серце України Кров’ю: Жахливий Військовий Напад у Харкові

Україна в скрутному становищі після страшного ракетного удару в Харкові, де загинуло 2 особи, включаючи дитину, та постраждали 30 інших. Ми закликаємо до спільної молитви та підтримки для тих, хто постраждав у цій жахливій події.

Ракетний Удар Забрав Життя та Залишив Десятки Постраждалих

Жахливі події російсько-української війни вражають Україну знов і знов. Останньою на зараз новиною є ракетний удар, що стався у Харкові 6 жовтня 2023 року. Внаслідок цього нападу загинуло 2 людини, серед яких була дитина, і 30 осіб постраждали, з них 12 – госпіталізовано.

Ця страшна трагедія ставить перед нами виклик об’єднатися в глибокій молитві та духовній підтримці. У цей нелегкий час ми звертаємося до святого Арсенія Річинського, який відомий своєю цілительною силою та милосердям.

Святий Арсеній, чистою душею своєю на небі, стоїть перед Владикою нашим Господом Ісусом Христом, благаючи про милість для нас, грішників, і прощення про зцілення душ і тіл постраждалих. Він є об’єктом надії для численних людей, що переживають страждання та хвороби.

Звертаючись до святого Арсенія в молитві, ми віримо в його могутню благодатну силу і заступництво перед Богом. Молитва об’єднує нас у цей важкий момент, даруючи нам духовну опору та надію на краще майбутнє.

Преславний лікарю і предивний цілителю Арсенію, скорий в недугах заступнику, споглянь милостиво на нас, багатьма хворобами уражених, що перед святою і чудодійною іконою твоєю, в скорботі печально голосимо,  жадаючи полегшення і помочі в тяжких  стражданнях виснажливих.

Святий Арсене-Богоносцю, – ти чистою душею своєю на небі,посеред небожителей, постійно благаєш Владику і Господа простити і помилувати нас, численними брудними гріхами спокушених, котрі і є причиною мук душі і тіла нашого.

На землі ж дарованим тобі Богом благодатний дар хворих лікувати, від тяжких  смертоносних ран зціляти, зневіреним в одуженні – надію повертати на втіху болящим щедро являєш.

Тому до тебе, благодатного лікаря, з глибокою вірою припадаємо, очікуючи швидкої духовної розради і зцілення.

Сповіднику Христовий, вчителю і ревнителю святої Церкви Православної, свої теплі молитви до Владики неба і землі вознеси і  вимоли утвердити в Ній віру правдиву і спасительну, благодаттю життєдайною огорнути,  священників піклуватись спасінням людей та ревно сповнювати пастирські обов’язки зобов’язати.

Україну нашу від злих людей і влади їхньої оберігати. Сім’ям щастя і добробут послати, вагітним благополучно родити, ув’язненим полегшення та визволення дарувати.

Дивитися також
Вшанування пам'яті преподобних Іова та Феодосія Манявських: подвиги чернечого життя

Ангеле земний, похвало і духовна окраса краю нашого, вислухай нас нерадивих, що молимось тобі і припадаємо під захист твій і просимо звернутись до Всещедрого Бога і випрохати  народу нашому в благочесті і правді богоугодно пройти земний шлях цього тимчасового життя,і в нагороду незчисленних небесних благ удостоїтись, які не в змозі зір людський осягнути,і мова людська описати, щоб завжди і повсюди словом і ділом, вдячно славити Всесвяте ім’я Отця і Сина і Святого Духа.

АМІНЬ

Ми також закликаємо всіх, хто може, надати допомогу постраждалим та їхнім родинам зробити це. Усі разом ми можемо подолати це випробування і спільно працювати на відбудову нашої країни.

Нехай молитви та солідарність усіх громадян допоможуть нам пережити цей складний час і забезпечити мир на наших землях.

Джерело – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку