Зараз читаєте
Вітання Блаженнішому Митрополиту Епіфанію з нагоди Дня тезоіменитства

Вітання Блаженнішому Митрополиту Епіфанію з нагоди Дня тезоіменитства

Вітання Блаженнішому Митрополиту Епіфанію з нагоди Дня тезоіменитства

У цей великий день Вознесіння Господнього, настоятельно висловлюється щирі молитви та сердечні вітання Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію з нагоди його дня тезоіменитства. Вітання сповнені вдячності за його важливу роль у керівництві Церквою в непрості часи, його мудрості, віри та праці на благо України та єдності Церкви.

Молитви та вітання до визначного лідера Української Православної Церкви

Цьогоріч, у велике світле свято Вознесіння Господнього, ми підносимо щирі молитви і сердечні вітання з нагоди ще одного особливого для нас приводу – дня тезоіменитства Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

Дорогий нашому серцю Владико! Бог з великої любові дарував українському народу такого Першосвятителя і Архіпастиря як Ви. Особливо це відчувається в ці непрості й буремні часи. Ви як вправний керманич впевнено, мудро і розсудливо ведете корабель нашої Церкви під міцними вітрилами любові до Господа, ближніх і України, вірної Богові і своєму народові, крізь бурхливе море життєвих незгод, війни і численних випробувань. Ведете нас до правди, свободи, волі і перемоги, до остаточного звільнення від духовних пут «русского міра», до самобутнього відродження і розквіту.

Наслідуючи свого небесного покровителя – святителя Епіфанія, єпископа Кіпрського – Ви, Блаженнійший Владико, викриваєте неправду і робите все задля мирної єдності Церкви. Ваша віра діяльна. Ваші прагнення доброчесні. Ваша паства – повнота Православної Церкви України – надійна, згуртована і вірна.

Дивитися також
Допоможіть нашим військовим: ми вже зібрали 100ту євро, але потреба продовжується!

Нехай Господь береже Вас від кривдників і супротивників, дарує Вам міцне здоров’я, наснагу та довголіття – діяти й далі на славу Божу, на благо нашого народу і розбудову єдиної помісної Української Православної Церкви! Εἰς πολλὰ ἔτη, δέσποτα!

© 2015-2023 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку