Зараз читаєте
Зустріч Предстоятеля з грузинською співачкою Ніно Катамадзе

Зустріч Предстоятеля з грузинською співачкою Ніно Катамадзе

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній зустрівся з грузинською співачкою та композиторкою Ніно Катамадзе у Митрополичому домі. Розмова стосувалася взаємовідносин між Україною та Грузією, російської агресії, церковної ситуації та культурної співпраці.

Спільна розмова про відносини, агресію та культуру

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній зустрівся у своїй резиденції – Митрополичому домі з грузинською співачкою та композиторкою Ніно Катамадзе.

Під час спілкування йшлося про українсько-грузинські взаємовідносини, триваючу повномасштабну російську агресію, церковну ситуацію та культурну сферу.

«У нас багато спільного з Грузією, ви також стали жертвою російської агресії й зазнали тимчасової окупації частини ваших територій. Тож ми бачимо, що народ Грузії переважно підтримує Україну. Ми також давно маємо дружні взаємовідносини з представниками єпископату й духовенства вашої Церкви. Вірю, що незабаром прийде час, коли ми матимемо й повноцінне євхаристійне спілкування з Грузинською Церквою, – зазначив Предстоятель ПЦУ.

Дивитися також
Глава держави вшанував пам'ять загиблих у Чорнобильській катастрофі

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (
ПЦУ)

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку