Зараз читаєте
Молитва за Сина: Материнський заклик до справедливого миру в умовах війни

Молитва за Сина: Материнський заклик до справедливого миру в умовах війни

Материнська молитва за сина військовослужбовця – це заклик до миру та благословення для тих, хто стоїть на передовій. В умовах війни ці молитви стають символом надії та сили в українських родинах.

Боротьба та Благословення: Материнські Молитви відданості за Синів у військовий час

У сучасному світі, де геополітичні конфлікти нерідко виходять за межі карт, відзначення Дня Сина стає вкрай важливим, особливо для країн, які переживають тяжкі часи, як сьогодні переживає Україна. Син – символ сили, героїзму та відданості, але у контексті україно-російського протистояння, він також, як військовослужбовець стає образом жертви.

День Сина: Символ Відданості та Спадкоємця

День Сина – це визнання ролі сина в родині та суспільстві. В Україні, як і в багатьох інших країнах, цей день служить нагадуванням про важливість батьківства, відданості та розуміння. Син – це продовження родинної спадщини, образ, який викликає гордість та турботу.

Жертва в Умовах Протистояння: Тисячі Наших Синів в боротьбі за волю

Україно-російське протистояння, яке триває вже багато років, призвело до болючих втрат. Тисячі наших синів стали добровільними жертвами цієї війни, віддавши своє життя за незалежність та свободу. Кожне загублене життя стає символом боротьби та невідступності українського народу.

Військова Дисципліна та Героїзм наших Синів

Сини, які стоять на передовій цього протистояння, не лише віддані своїй країні, але і демонструють велику міру героїзму та сміливості. Військова дисципліна, доповнена внутрішньою силою, робить їх гідними представниками свого народу-слава кожному!

Болісна Реальність: Батьківська Турбота та Втрати

Батьки синів-захисників несуть важкий хрест втрат. Для них День Сина стає днем пам’яті і туги. Вони переживають важкі емоції, борючись із втратою та одночасно пишаючись героїзмом своїх дітей.

Заклик до Миру та Солідарності

В умовах протистояння, важливо визнати безцінність кожного життя та прагнути справедливого миру. День Сина – час не лише вшанування відданості та героїзму, але й заклик до солідарності, щоб завершити цей болючий етап новітньої історії України.

У цей День Сина давайте вшануємо тих, хто кожен день віддає своє життя за нашу свободу, і прагнемо до єдності, миру та майбутнього, коли жодна мати не втратить свого сина на полі бою.

Молитва за сина:

Дивитися також

«Господи Ісусе Христе, Сину Божий, молитвами Пречистої Твоєї Матері вислухай мене, грішну і недостойну рабу Твою (Ваше ім’я). Господи, в ласці Своїй чадо моє (ім’я сина), помилуй і спаси його імені Твого ради. Господи, прости йому всі провини, вільні і невільні, скоєні ним перед Тобою. Господи, направ його на істинний шлях заповідей Твоїх і просвіти світлом Твоїм Христовим, на спасіння душі і зцілення тіла. Господи, благослови його в будинку, біля будинку, в полі, роботі і в дорозі і на кожному місці Твого володіння.

Господи, збережи його під покровом Твоїм Святим від кулі, що летить, стріли, ножа, меча, отрути, вогню, потопу, від смертоносної виразки і від смерті. Господи, захисти його від видимих і невидимих ворогів, від усяких бід, зол і нещасть.

Господи, зціли його від будь-яких хвороб, очисти від усякої скверни (вина, тютюну, наркотиків) і полегши його душевні страждання і скорботи. Господи, даруй йому благодать Святого Духа на довгі літа життя і здоров’я, здорового розуму.

Господи, дай йому Своє благословення на благочестиве сімейне життя і благочестиве дітонародження.

Господи, даруй і мені, негідній і грішній рабі Твоїй, батьківське благословення на чадо моє в наступаючі ранку, дні, вечори й ночі, імені Твого ради, бо Царство Твоє, всесильне і всемогутнє. Амінь. Господи помилуй.»

Джерело – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку