Зараз читаєте
Наші повертаються додому

Наші повертаються додому

Черговий масштабний обмін полоненими вдалося провести сьогодні, 17 жовтня 2022 року. Особливо емоційний та справді особливий  ми звільнили з полону 108 жінок. Про це написав на своїй сторінці у Facebook Андрій Єрмак.

Це був перший цілковито жіночий обмін. У полоні перебували мами та доньки, яких дуже чекали рідні. 37 евакуйованих з «Азовсталі», 11 офіцерів, 85 — рядових та сержантів. З них — 35 захисниць із ЗСУ, 32 — ВМС, 12 — ТРо, 8 — НГУ, включно з 2 із «Азову», 5 — ДССТ, 4 ДПСУ та 12 цивільних.

Серед звільнених були дівчата, незаконно ув‘язнені в ордло, які потрапили в полон ще до широкомасштабного вторгнення. Люди сиділи з 2019 року в псевдореспубліках за «надто проукраїнську позицію», яка виражалась в перевезенні гуманітарки для дітей-сиріт, надумані «шпигунство» та «тероризм».

Це був нервовий обмін. Надто багато деталей і моментів, які могли вплинути на процес, змінити його хід. При обмінах завжди багато ризиків, які треба прораховувати від моменту підготовки та під час самого процесу. Права на помилку немає. Є завдання Президента повернути всіх, і від чітких дій команди залежить, щоб наші люди були вдома.

Я був впевнений у результаті, бо наш алгоритм дій добре прорахований, і обміном займається краща команда. Зараз всі дівчата будуть проходити медичний огляд, реабілітацію. Будуть обіймати рідних, своїх дітей, відновлюватись.

Дивитися також

Дякую за чудову роботу Координаційному штабу з питань поводження із військовополоненими і всім причетним.

Україна не залишить нікого. Бо українці — це найвища цінність держави. Звільнемо всіх.

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку