Зараз читаєте
Що спільного у ТИХОНА ПЦУ та ІОНАФАНА УПЦ?

Що спільного у ТИХОНА ПЦУ та ІОНАФАНА УПЦ?

Служба безпеки України повідомила про підозру керівнику однієї з єпархій УПЦ МП на Вінниччині. Представник УПЦ здійснював умисні дії, спрямовані на розпалювання релігійної ворожнечі.

«Відповідно до висновків незалежної експертизи, проведення якої ініціювала СБУ, митрополит здійснював умисні дії, спрямовані на розпалювання релігійної ворожнечі та образу почуттів громадян у зв’язку з їхніми релігійними переконаннями. Відповідні матеріали, зокрема, були розміщені на особистому сайті священика», повідомляється в Службі безпеки.

Повідомлення про підозру отримано за ч. 2 ст. 161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками).

«Наразі проводиться весь комплекс слідчо-оперативних заходів для розслідування і проведення експертиз за іншими фактами діяльності митрополита. Заходи проводили співробітники Управління СБУ у Вінницькій області за процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури», йдеться у повідомленні.

СБУ не називає ім’я митрополита. А між тим, йдеться про митрополита Тульчинського і Брацлавського Іонафана, в якого раніше проводилися обшуки

ТИХОН ПЕТРАНЮК – «перевертень» в рясі

Дивитися також

Петранюк Тарас Іванович – архієпископ Тихон, керуючий Тернопільсько-Бучацькою єпархією УПЦ/ПЦУ, член Священного синоду святої церкви України – перший і поки єдиний архієрей, офіційно звинувачений у державній зраді України, щодо якого Державним Бюро Розслідування внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. 

Джерело: Пресслужба Тернопільської єпархії ПЦУ

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку