Зараз читаєте
Предстоятель зустрівся з архімандритом Христофором, звільненим з російського ув’язнення

Предстоятель зустрівся з архімандритом Христофором, звільненим з російського ув’язнення

Зустріч предстоятеля Української Православної Церкви з ув’язненим архімандритом Христофором: вдячність, підтримка та молитви

Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви 27 лютого 2024 року прийняв у своїй резиденції митрополита Донецького і Маріупольського Сергія та архімандрита Христофора, який 4 місяці провів у російській в’язниці.

Настоятель Вознесенського храму в селі Камʼянка поблизу Маріуполя архімандрит Христофор був незаконно заарештований окупантами у вересні 2023 року та вивезений до росії. Лише нещодавно його вдалося звільнити. При цьому російська влада депортувала духівника Донецької єпархії ПЦУ до Грузії.

Блаженнійший Митрополит Епіфаній подякував отцю Христофору за стійкість та мужність тяжких випробувань, побажав йому Божої допомоги, кріпості духовних і тілесних та вручив іменний Хрест Предстоятеля.

Архімандрит Христофор висловив Його Блаженству вдячність за теплі слова і сказав, що наших молитов зараз потребує секретар Донецької єпархії протоієрей Андрій Чуй, який перебував в ув’язненні разом з ним і, на жаль, залишається там досі.

Дивитися також
Батьківство як шана, відповідальність та приклад для наслідування

Джерело: Українська Православна Церква/Православна Церква України

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку